Beratung & Kontakt


WEMO-tec Polska

Oferujemy wynajem pomostów roboczych w Polsce i w Niemczech

Wynajem - pomosty podnoszone & pomosty robocze  

Wynajem i wypożyczanie pomostów roboczych

Jeżeli szukają Państwo pomostu roboczego w Niemczech  lub w Polsce, to jesteśmy dla Was odpowiednim partnerem! Proponujemy odpowiednie urządzenia z naszej szerokiej oferty dla pełnego zakresu wysokości, pracujące w rozległych i uciążliwych terenach lub ciasnych  i trudno dostępnych lokalizacjach. Wypożyczanie lub wynajem podnoszonych pomostów roboczych stały się w ostatnim czasie preferowanym przez wiele firm sposobem na szybkie i prawidłowe  realizowanie zadań. Ważną rolę odgrywa bezpieczeństwo pracy przy korzystaniu z podnośnikowych pomostów roboczych, dlatego też przeprowadzamy regularne konserwacje i przeglądy naszych urządzeń, które są wyposażone w najnowsze rozwiązania techniczne.       


Kontakt

Nasza pracownica chętnie udzieli Państwu wszelkich informacji na temat wynajmu podnośnikowych pomostów roboczych, dźwigów oraz wózków podnośnikowych na terenie Polski oraz Niemiec.

Mariola Brejza

Nummer telefonu: +49 (6078) 9304220 
Komorka: +49 151 18052454
Mail adresowy: mariola.brejza@wemo-tec.com


Wynajem i wypożyczanie teleskopowych wózków podnośnikowych

Szukają Państwo w Polsce lub w Niemczech maszyny optymalnej do charakteru wykonywanych prac? Oddajemy do Waszej dyspozycji nasze wszechstronne wózki podnośnikowe o dużym udźwigu. Możecie Państwo zwiększyć swoją produktywność poprzez efektywny transport materiałowy, dzięki stosowaniu naszych sztywnych lub obrotowych ładowarek teleskopowych, wózków podnośnikowych  i podnośników towarowych  marki WEMO-tec.

Oferujemy urządzenia odpowiednie do pracy prawie we wszystkich zastosowaniach – w przemyśle, w terenie lub w branży budowlanej.


Mini dźwigi – wypożyczanie i wynajem specjalistycznych dźwigów montażowych

W zakresie techniki dźwigowej i próżniowej firma WEMO-tec  oferuje w Niemczech i w Polsce mini dźwigi różnej wielkości oraz specjalistyczne dźwigi montażowe, przeznaczone do prac dźwigowych w trudno dostępnych lokalizacjach oraz do  specjalistycznego montażu przeszkleń, udostępniając również szeroki asortyment wyspecjalizowanego wyposażenia dodatkowego.

W zakresie techniki próżniowej wynajmujemy manipulatory podciśnieniowe do montażu szkła  o udźwigu do 1.000 kg oraz podciśnieniowe podnośniki panelowe do montażu blach trapezowych  jak również podnośniki próżniowe, przeznaczone do prostych i ekonomicznych montaży przeszkleń.